Referent/ka řídícího centra logistiky Tachov

Požadavky

- Min. středoškolské vzdělání
- Zkušenost s vedením personálu
- Zkušenosti z oblasti logistiky
- Schopnost rychlého rozhodování
- Dobrá úroveň znalostí PC (Word, Excel, Outlook)

Náplň práce

Pro firmu na Tachovsku, která se zabývá logistikou hledáme uchazeče na pozici REFERENT/KA ŘÍDÍCÍHO CENTRA LOGISTIKY.

Máte zkušenost s vedením personálu a znalosti z oblasti logistiky? Dokážete se rychle a samostatně rozhodovat a hledáte novou pracovní příležitost? Pak čtěte dál!

REFERENT/KA ŘÍDÍCÍHO CENTRA LOGISTIKY povinnosti:
- Řízení a rozvoj svěřeného pracoviště
- Dohled nad dodržováním stanovených KPIs
- Spolupráce při optimalizaci a zavádění standardů a procesů
- Dodržování pravidel a předpisů BOZP
- Podpora operativy při registraci IT ticketů a s identifikací IT problému

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- Příspěvek na stravování
- Odměna za doporučení nového zaměstnance
- Zvýhodněné bankovní produkty a mobilní tarify

Tachov

45000 - 55000 Kč za měsíc

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Plzeň

Kontakt

Grafton Recruitment s.r.o.

Kontaktní osoba:

Tel: + 420 601 204 534
E-mail: zaslat email

Odpovědet na inzerát on-line