Technik údržby - náborový příspěvek 30 000 Kč Plzeň

Požadavky

Hledáme absolventy s elektro vzděláním nebo zkušené údržbáře.
Pokud hledáte práci přímo v Plzni s dobrou dopravní dostupností a máte vyhlášku 50, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

SOÚ/SŠ elektro vzdělání
vyhláška (vyhl. 50/78 Sb.) / vyhl. 50-§6)
ochota pracovat ve směnném provozu/ 12ky

Náplň práce

pravidelná i momořádná údržba strojů ve výrobě
pravidelné prohlídky svěřených výrobních strojů a linek
vedení záznamů o údržbě
dohled a spolupráce s obsluhou strojů a linek
zlepšování kritických míst ve výrobním provozu

Nabízíme

mzda dle zkušeností
náborový příspěvek
pravidelné každoroční navyšování mzdy
2x půlroční bonus = plná 13. mzda
14. mzda
Cafeteria system (6000 Kč /rok)
5 týdnů dovolené
5 sick days
extra příplatky za směny
příspěvek na dopravu
příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
dotované závodní stravování
pitný režim na pracovišti zdarma
jazykové kurzy a vzdělávací kurzy v pracovní době
zvýhodněný mobilní tarif

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Plzeň

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Řemeslo a umění
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Elektrotechnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Plzeň

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba:
Markéta Šlechtová
Tel: +420 703 865 298
E-mail: zaslat email

Odpovědet na inzerát on-line