Seřizovač výrobních linek - pouze ranní směna Dobřany

Požadavky

Hledáme nově posilu do týmu seřizovačů.
Nabízíme ti ranní směnu v modernizovaném a téměř plně automatizovaném pracovním prostředí.

SOÚ/ SŠ technické vzdělání
(vyhl. 50/78 Sb.) / vyhl. 50-§6) výhodou
předchozí praxe v údržbě strojů

Náplň práce

kontrola stavu a procesů na výrobních zařízení
seřizování a technická údržba výrobních strojů
programování výrobních zařízení
vedení a tvorba evidence strojů
školení operátorů v oblasti obsluhy strojů
práce v jednosměnném provozu

Nabízíme

13. plat
příspěvek na dovolenou/penzijní nebo životní pojištění (16 000 Kč)
příplatky za vzniklé přesčasy
roční odměny za odsloužená léta ve firmě
příspěvek na stravování
25 dní dovolené
každoroční navyšování mezd
jazykové a rozvojové kurzy
výhodné mobilní tarify
možnost kariérního růstu
pracovní doba 37,5 h/týdně

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Dobřany

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Řemeslo a umění
Nabídka zaměstnání v oboru Elektrotechnické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Plzeň

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba:
Markéta Šlechtová
Tel: +420 703 865 298
E-mail: zaslat email

Odpovědet na inzerát on-line