Manažer investičních projektů / manažer strojní údržby Olomouc

Požadavky

Jsme výrobní firma a hledáme mezi sebe kolegu (či kolegyni), kterému budeme moci svěřit investiční projekty. Rozumíte strojům? Pomozte nám s investicemi do nového vybavení. Zastřešíte koupě nových zařízení a pohlídáte, že je vše dle budgetu. Vaše zkušenosti velmi dobře oceníme a přidáme cenné zaměstnanecké benefity. Pošlete nám životopis.

SŠ / VŠ strojírenského (nebo jiného technického) typu
Zkušenost s investičními projekty (koupě strojů, rekonstrukce atd.)
Čtení technických výkresů (bonus)

Náplň práce

Zastřešíte investiční projekty ve firmě
Postaráte se o technické podklady
Dohlédnete na projekt od zadání po realizaci

Nabízíme

Nadprůměrnou mzdu v regionu
Pravidelné bonusy
25 dní dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijko
Příspěvky na sport či kulturu
Podporu dalšího vzdělávání a různé kurzy a lekce
Zodpovědnou autonomní pozici pro silnou firmu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Olomouc

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Management
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Elektrotechnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Olomouc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.