HSE Specialista Pardubice

Požadavky

Chcete budovat bezpečné pracovní prostředí a pečovat o životní prostředí spolu s námi? Máte zápal pro věc a nebojíte se výzev, které Vás posunou dál? Hledáme Vás a potřebujeme!
Zašlete mi svůj životopis.

Technické vzdělání
Odbornou způsobilost v BOZP
Zkušenosti z obdobné pozice
Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Náplň práce

Zajišťováním odborných činností v oblasti BOZP, PO, EMS (odpady, ovzduší a vody).
Zajištěním dodržování předpisů v daných oblastech, prováděním pravidelných interních auditů.
Spoluprací při implementaci nápravných opatření.
Hodnocením rizik na jednotlivých pracovištích, navrhování opatření k jejich snížení.
Agendou pracovních úrazů a šetřením jejich příčin, případně agendou nemocí z povolání.
Tvorbou, vedením a aktualizací interní a stanovené dokumentace v daných oblastech, pravidelným reportingem.
Zastupováním společnosti, spoluprací a komunikací se státními úřady.
Aktualizací a rozvojem interního systémů řízení v daných oblastech.
Souladem interních procesů s legislativou ČR a požadavky ISO standardů 140001 a 45001.
Metodickou, kontrolní, poradenskou a školící činností pro vedoucí pracovníky i zaměstnance.

Nabízíme

25 dní dovolené
Flexibilní pracovní dobu
13. plat
Bonusy a prémie
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na stravování
Penzijní připojištění
Výhodné telefonní a datové tarify

Pokud Vás pozice zaujala reagujte přes ODPOVĚDĚT.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Pardubice

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Řemeslo a umění
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Ostraha a bezpečnost

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Pardubice

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba:
Tereza Břetenářová
Tel: +420 724 389 072
E-mail: zaslat email

Odpovědet na inzerát on-line