Seřizovač / údržbář Žďár nad Sázavou

Požadavky

• vyučení v oboru (opravář, zámečník, mechanik)

Výhodou:
• praxe na obdobné pozici

Náplň práce

ROBLON-VAMAFIL, s.r.o.

Jsme stabilní, neustále se rozrůstající firma, která patří mezí přední evropské zpracovatele vláken.

Do svého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici seřizovač / údržbář do směnného provozu (možnost pravidelného střídání ranní a odpolední směny, nebo stálá noční směna)

Více informací o společnosti naleznete na www.vamafil.cz.

Náplň práce:
• údržba strojního vybavení
• oprava a seřizování strojů v provozu

Nabízíme

• příjemné pracovní prostředí
• zázemí stabilní společnosti
• firemní benefity včetně 13. platu
• příspěvek zaměstnavatele na celozávodní stravování
• 24 dní dovolené
• příspěvek na životní pojištění
• příspěvek na kulturu, sport, volný čas
• firemní akce

Místo práce: Žďár nad Sázavou

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalni@vamafil.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 566 666 092.

Žďár nad Sázavou

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Jihlava

Kontakt

JOBSYSTEM s.r.o.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Tel: +420 224 819 391 +420 721 280 719
E-mail: zaslat email

Odpovědet na inzerát on-line